Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Rokas Radzevičius


Rokas Radzevičius kryptingai savo kūryboje plėtoja miuziklo / roko operos žanrą. Roko opera „Jūratė ir Kastytis“ (2001), teatro miuziklai - „Vilniaus legendos“ (2001), „Pranašas“ (2006) - itin charakteringi autoriaus kūrybiniai darbai, kuriuose mitologinės / istorinės temos bei siužetai perteikiami šiuolaikiškais tekstais bei kokybiška poproko muzika, kurioje netrūksta postfolkloro, bardų kūrybos elementų. Savo kūrybinius sumanymus autorius realizuoja ir savo suburtos intelektualaus roko grupės „Skylė“ veikloje. Rokas Radzevičius gilinosi į Lietuvos roko muzikos istoriją ir 2000 m. magistrinio darbo pagrindu išleido elektroninę enciklopediją „Lietuvos roko pionieriai 1965–1984“.


Interneto svetainė:
www.skyle.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Pranašas. Įžanga. (1.1 mb)
Pranašas. Apie vaikus. (1.1 mb)
Jūratė ir Kastytis - Jūratės prikėlimas (1.12 mb)
Jūratė ir Kastytis - Pergalės daina (1.19 mb)
Jūratė ir Kastytis - Meilės duetas (1.62 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).