Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

The Road Band


Grupės „The Road Band“ pavadinimas Lietuvos melomanams jau yra žodžio „bliuzas“ sinonimas. Aleksandro Belkino įkurtos grupės sėkminga karjera tęsiasi dar nuo 1992-ųjų. Per tą laiką kolektyvas koncertavo daugiau nei tūkstantį kartų, išleido devynis albumus ir tapo vienais Baltijos šalių bliuzo scenos lyderių. Visi grupės nariai - patyrę muzikantai, groję su Arina, Neda, Egidijumi Sipavičiumi, Gyčiu Paškevičiumi ir kitais populiariais šalies atlikėjais. Originalius kūrinius ir visame pasaulyje žinomus bliuzo bei rokenrolo standartus grojanti grupė nuolat koncertuoja Lietuvoje ir už jos ribų - sėkmingai pasirodė Lenkijoje, Estijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje. 2003-aisiais festivalyje "Bliuzo naktys" Aleksandrui Belkinui buvo įteiktas „Auksinės stygos“ apdovanojimas, jis taip pat yra knygos apie džiazo istoriją autorius. The Road Band bendradarbiauja su užsienio atlikėjais - koncertavo su amerikiečiais Paulu Belangeriu, Sue DaBaco, Chipu Jordanu, Johnu Studebakeriu, o 2006-aisiais būtent šiai grupei teko garbė „apšildyti“ legendinio bliuzo gitaristo Buddy Guy pasirodymą Vilniuje.


Interneto svetainė:
www.blues.lt/roadband
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).