Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Saulius Prūsaitis


Saulius Prūsaitis yra spėjęs pabūti statybininku, vertėju, filmų garsintoju, TV šou „X Faktorius“ teisėju, filmų ir teatro kompozitoriumi. Šiandien jis – vienas populiariausių Lietuvos dainininkų, šį teiginį 2014-aisiais įrodęs serija koncertų „Muzika suaugusiems“, kurie vyko pilnutėlėse salėse (o vasarą – ir Trakų pilyje). Melomanai jį pirmiausia pažino kaip grupės „Happyendless“ vokalistą – hitu ir klipu „Power Forever“ išgarsėjusi, 2008-aisiais MTV Europos apdovanojimą pelniusi trijulė išleido du albumus, sulaukė kvietimo „apšildyti“ grupės „Depeche Mode“ koncertą, grojo užsienyje, tačiau pastaruoju metu yra pritilusi (nors pabrėžiama, kad oficialiai nėra išsiskirsčiusi). Užtat netyli Saulius (save kartais vadinantis „Face White“). 2012-aisiais solinius koncertus pradėjęs rengti dainininkas nustebino klausytojus – jo muzika, kurioje susilieja roko, popmuzikos, bliuzo, net country motyvai, smarkiai skyrėsi nuo Happyendless. Hitu netrukus tapo daina „Meile tu“ iš Oskaro Koršunovo režisuoto spektaklio „Išvarymas“, kuriam Saulius sukūrė muziką. Dainininkas netrukus subūrė kartais pasirodantį duetą su atlikėja Jazzu „Darlings“, tačiau didžiąją laiko dalį šiuo metu skiria solinei kūrybai, jau sublizgėjusiai ir hitu „No More Drama“. Debiutinį solinį albumą kruopščiai ruošiančio atlikėjo pasirodymai, kuriuose jam ploja tūkstančiai klausytojų, yra puikiausias įrodymas, jog jo intelektuali popmuzika surado atgarsį.

 


Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/saul.desaul.7?fref=ts
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Meile tu (1.82 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).