Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Shidlas


Ko gero, ne vien faktas, kad Lietuvos vėliavos spalvos keistai primena Etiopijos – rastafarianizmo pasekėjų šventosios žemės – vėliavos spalvas, įpareigojo Shidlą būti reggae atlikėju. Arčiau tiesos būtų teiginys, kad jam tiesiog buvo lemta juo tapti. Shidlo muzika nėra paprasčiausiai „importuota“ iš Jamaikos (ar bet kurios kitos vietos) – talentingų vietinių muzikantų ir prodiuserių dėka tai ji skamba veikiau kaip grynai lietuviškas reggae, kuriame apstu subtilių elektroninių dub vibracijų ir džiazinių fragmentų. Tačiau dar svarbiau yra tai, kaip pats Shidlas elgiasi su tekstais: atmesdamas įprastą „dreduotų kovotojų“ heroiką, jis pasitelkia ironišką, specifiškai vietinį humorą, paremtą sumaniu žodžių žaismu. Net ir iki skausmo pažįstamas „rasta farai“ gali reikšti visai ką kitą, nei tikėjotės, kai šią frazę ištaria šis MC.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.myspace.com/shidlas
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).