Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Sportas


Išleidę oficialų debiutinį albumą „Žemiau juostos“ tik 2007-siais, keistuoliai disko-pop-elektro-pankai ir publikos linksmintojai „Sportas“ jau seniai yra viena iš Lietuvos šėlti mėgstančio ir absurdišką humorą suprantančio jaunimo geidžiamiausių grupių. Keli grupės hitai (ypač „Ūdra“ ir „Beibi“) jau tapo didmiesčių folkloro dalimi Lietuvoje ir yra sėkmingai „eksportuoti“ į kitas kalbas (latvių, anglų ir netgi japonų) ir vaidybinių filmų garso takelius. Dėl kultinio grupės statuso dar labiau „kalti”, ko gero, ekscentriško grupės lyderio Maruko įkvėpti pakvaišę gyvi „Sporto“ pasirodymai, primenantys diskotekinę absurdo teatro versiją. Galite neabejoti, kad, patekę į vieną iš jų, trauksite nemirtingą „Ūdrą” kartu su šimtais kitų klausytojų, nepajėgusių atsispirti beprotiško „Sporto“ kulto žavesiui.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.myspace.com/sportas
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).