Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Suicide DJs


Senų sintezatorių komiškas skambesys, trombono soluotės, absurdu kvepiantys dainų tekstai ir ryškiai išdažyti veidai – tokį „trenktą“ kokteilį siūlo vilniečių kvintetas „Suicide DJs“. Provokuoti ir stebinti mėgstančios grupės pasirodymuose netrūksta teatro elementų. „Jei įrašinėsime albumą, būtų geriausia, jei jis pasirodytų DVD formatu, nes vaizdai mūsų grupės estetikoje – labai svarbūs“, - sako „Suicide DJs“. Muzikos stilius? Įsivaizduokite, kad pasaulio šokių aikštelėse madas diktuojančios grupės „Hot Chip“ ar „CSS“ būtų susibūrusios Lietuvoje – jų kuriamos dainos greičiausiai būtų panašios į „Suicide DJs“ grojamą electro-punk. Lietuviškai ir angliškai dainuojančios grupės koncertai sulaukia vis didesnio klausytojų dėmesio ir paneigia grupės pavadinimo idėją („suicide“ angl. - savižudybė). Mat, pradėdami kurti, „Suicide DJs“ nariai buvo įsitikinę, kad groti tokią muziką Lietuvoje – tikra savižudybė.


Interneto svetainė:
www.myspace.com/suicidedjslt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Final Shot (2.71 mb)
muzika ir žodžiai: Vidas Bareikis

Animation (...) - Time to Leave (1.63 mb)
Animation (...) - The Samurai Song (1.85 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).