Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

The Ball & Chain


Muzikos duetas „The Ball & Chain” - partneriai ne tik scenoje. Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis – viena žymiausių Lietuvos pramogų pasaulio sutuoktinių porų. Prieš pradėdami kurti kartu, jie jau buvo spėję pasižymėti. Airė Erica yra vienos turtingiausią istoriją turinčių Lietuvos grupių „Skamp“ vokalistė, išbandžiusi save ir kaip knygų vaikams autorė bei drabužių dizainerė. Kolumbijoje gimęs lietuvių kilmės Jurgis – buvęs grupės „InCulto“ lyderis, šiuo metu turintis solinį muzikinį projektą ir grojantis grupėje TWNKL. Abu jie atskirai yra atstovavę Lietuvai „Eurovizijoje“. Šeimos duetas debiutavo 2011-aisiais – teatrališkais pasirodymais, kurių kiekvienas turėjo atskirą temą, dažnai – ir specialius kostiumus. Tais pačiais metais išleistas ir debiutinis dueto albumas „The Ball & Chain”, kuriame skambantį melodingos popmuzikos, bliuzo, bossa nova, retro estetikos ir švelnios ironijos derinį gerai įvertino publika. Keletą išradingų klipų nufilmavusi grupė rengė koncertus ir dideliuose festivaliuose bei klubuose, ir specifinėse vietose – pavyzdžiui, bilietai buvo akimirksniu išgraibstyti į dueto pasirodymus kultiniame Vilniaus restorane „Neringa“, glaudžiai susijusiame su Lietuvos džiazo istorija. Pasirodymus Rusijoje, Lenkijoje, Olandijoje, Švedijoje (Karlshamno Baltijos dainų konkurse) surengę Jurgis ir Erica 2014-aisiais paskelbė atokvėpio pertraukėlę, po kurios ketina įrašyti antrąjį albumą. Tačiau smagių naujienų grupės gerbėjai vis dėlto sulaukė – 2014-ųjų vasarą paskelbta, kad tarptautinėje „Independent Music Awards“ ceremonijoje publika geriausiu vaizdo klipu išrinko „The Ball & Chain” darbą „Baby Burning“.


Interneto svetainė:
www.ballandchain.lt
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Baby Burning (1.24 mb)
When We Split Up (1.26 mb)
Machine Gun (1.11 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).