Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

UAB Music


Spalvinga net 11 muzikantų grupė „UAB Music“ – džiazo, funk ir r'n'b apaštalai Lietuvoje. Gyvybę grupei įpūtė žinomas dainininkas Linas Adomaitis (ex- L+) ir bosininkas Aurelijus Morlencas. Ilgą laiką tai buvo daugiau studijinis projektas – dėl šios priežasties 2003-aisiais išleistas pirmasis grupės latin ir house stilių albumas „Nr.1" sulaukė riboto susidomėjimo. Netrukus „UAB Music“ pritilo – Linas sukūrė duetą su vokaliste Simona Jakubėnaite ir atstovavo Lietuvai Eurovizijoje, o Aurelijus prisijungė prie populiarios grupės „Inculto“. 2005-aisiais Linas ir Simona nusprendė reanimuoti šį įdomų projektą – surinkę talentingų jaunų muzikantų komandą, parengė ir įrašė savaip interpretuotų Stevie Wonderio dainų albumą. Grupė sėkmingai koncertavo Lietuvos klubuose ir džiazo festivaliuose, o 2006-aisiais pristatė hiphopo, džiazo ir funk stiliuose aranžuotą legendinių „The Beatles“ dainų programą.


Interneto svetainė:
www.uabmusic.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Back in USSR (1.26 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).