Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Without Letters


Prieš keletą metų į dienos šviesą išlindusi sostinės grupė „Without Letters“ debiutinį EP vinilo plokštelėje išleido tik 2014-ųjų gegužę – bet iki tol jau buvo susikūrusi vieno įdomiausių jaunų Lietuvos kolektyvų aurą. Prieš septynerius metus grupę subūrė moksleiviai – legenda skelbia, kad jie išgirdo tuo metu daug dėmesio sulaukusią indie grupę ir nusprendė, kad gali pagroti geriau. Jau pirmieji internete patalpinti grupės įrašai sudomino tinklaraštininkus ir alternatyvios muzikos klausytojus. „Tai viena geriausių grupių, kokias esu girdėjęs“, - 2012-aisiais po „Without Letters“ pasirodymo pripažino įtakingos latvių leidyklos „I Love You Records“ vadovas Bruno Rozė (padėjęs kelią į platesnius vandenis prasiskinti estų grupei „Ewert And The Two Dragons“). 2013-aisiais grupė pasirodė festivaliuose „Tallinn Music Week“ ir „Positivus“ – svarbiausiuose muzikos renginiuose Baltijos šalyse. Dažnai grupės muzika vadinama „psichodeliniu roku, tinkamu šokiams“. Tai nėra labai tikslus apibūdinimas, tačiau jis netoli tiesos – grupės kūriniuose susipina postroko, krautroko ir elektroninės muzikos elementai. 2014-aisiais festivalio „Positivus“ rengėjai išskyrė „Without Letters“ kaip vieną trijų įdomiausių Baltijos šalių grupių, komplimentų šiems muzikantams negailėjo ir žinomi britai „Mount Kimbie“, kurių pasirodymus grupė „apšildė“ Lietuvoje ir Latvijoje.

Interneto svetainė:
www.facebook.com/WithoutLetters
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Without Letters - Arch (2.05 mb)
Awake / Asleep (1.72 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).