Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Xess


Tamsioji „Xess“ teritorija – paribio zona tarp gotikinės estetikos, thrash metalo gitarų ir sintetinio industrial ritmo. Estravagantiškas įvaizdis, ekscentriška dainų tematika ir fantasmagoriški gyvi pasirodymai aiškiai sieja „Xess“ su fetišistine gotų subkultūra. Tačiau dabartiniu skambesiu, turinčiu nemažai industrinio metalo bruožų, grupė išsiskiria tarp „kibergotų“. „Xess“ vis labiau linksta prie sunkesnio gyvo skambesio, teikdami pirmenybę gitaroms (ne sintezatoriams) ir planuoja ateityje ritmo mašiną iškeisti į gyvus būgnus. Nuolat besikeičiančia provokuojančia išvaizda stulbindami ne mažiau, nei dinamiška muzika, intensyviai koncertuojantys „Xess“ užima vieną svarbiausių pozicijų tamsesnėje roko pusėje.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
http://xess.lt
http://myspace.com/xesslt
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).