Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Zimbabwe


„Zimbabwe“ – Vilniaus merginų emocingo punk-ska grupė, nuo debiuto 2003-aisiais tapusi vienu ryškiausių Lietuvos alternatyvios muzikos scenos reiškinių. Į kolektyvą susibūrusios buvusios grupių „Sliver“ ir „No Name“ narės tvirtina, kad nori išvengti muzikinių rėmų, o tai liudija ir jų grupės pavadinimo pasirinkimas, anot muzikančių, reiškiantis kažką mistiško ir neištirto. Grupės dainų tekstuose netrūksta socialinių problemų tematikos. Pačios atlikėjos neslepia esančios aktyvios feminisčių judėjimo dalyvės – tai taip pat atsispindi angliškai, lietuviškai ir lenkiškai dainuojančios grupės kūryboje. Daugelyje muzikos festivalių dalyvavusi grupė yra nemažai koncertavusi Latvijoje, Estijoje, Austrijoje, Italijoje, Baltarusijoje ir Lenkijoje – kompromisų nepripažįstanti „Zimbabwe“ muzika visur sulaukė publikos palaikymo. 2005-aisiais internete pasirodė grupės albumas „Social Dump“. 2007-2008 metų sezoną „Zimbabwe“ kūryba pristatoma Baltijos šalių muzikiniame TV projekte „Baltic New Music Chart“.


Interneto svetainė:
evil.hardcore.lt/zimbabwe
http://www.myspace.com/zimbabwelt
Įžanga
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Broken vinyl (3.07 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).