Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Živilė Ba


Be reklamos šūkių ir ekstravagantiškų poelgių išpopuliarėjusi Živilė Ba – jauna dainininkė, prieš keletą metų savo malonumui muzikavusi gatvėje. Melodingą, gyvais instrumentais atliekamą popmuziką propaguojanti mergina klausytojų dėmesį atkreipė 2007-aisiais konkurse „Eurorock“, kuriame užėmė antrąją vietą ir laimėjo geriausios vokalistės titulą. 2008-aisiais dainininkė sužibėjo Baltijos šalių jaunų atlikėjų konkurse „Baltic New Music Chart“ – nukonkuravusi atlikėjus iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, jame laimėjo pirmąją vietą. Augant susidomėjimui jos kūryba, Živilė su grupe, kurioje groja ir žinomo kolektyvo „Suicide DJs“ būgnininkė Živilė Kazlauskaitė, koncertavo ne tik Lietuvos klubuose ir festivaliuose, bet ir Latvijoje (greta užsienio roko žvaigždžių festivalyje „Positivus“), Austrijoje, Čekijoje. Šilta ir nuoširdžia aistra muzikai pasižyminti atlikėja šiuo metu vysto koncertinę veiklą ir kuria albumą, kuriam neturėtų likti abejingi kokybiškos popmuzikos klausytojai.


Interneto svetainė:
www.myspace.com/zivileba
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Stop That Train (1.72 mb)
muzika: Živilė Ba, Martynas Kuliavas; žodžiai: Živilė Ba

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).