Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Pieno lazeriai


„Pieno lazeriai“ buvo pirmas lietuviškas atsakas į Europoje neseniai atgijusį susižavėjimą tiek 80-tųjų fetišine sintezatorine popmuzika, tiek 60-tųjų ekscentriška „kosminės eros popmuzika“. Energingi elektroniniai ir akustiniai būgnai, lengvai įsimenamos džiazinės melodijos, elementarios sintezatorių linijos, retro muzikos citatos ir pasitaikančios linksmai absurdiškos eilutės (pvz., „robotas irgi žmogus“) moja ranka tokioms Vakarų grupėms kaip „Stereo Total“ arba „Lali Puna“. Ši giminystė turbūt ir lėmė, kad abu „Pieno lazerių“ albumus išleido autoritetinga naująją lounge muziką leidžianti vokiečių įrašų kompanija „Phazz-a-delic“. Tačiau grupės muzikoje yra pakankamai daug vietinių prieskonių, leidžiančių akimirksniu atpažinti jos lietuvišką kilmę ir pritarti užkrečiantiems „Pieno lazerių“ hitų priedainiams. 

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.myspace.com/ilikevoyage
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Gali mane vadinti muzika (3.86 mb)
muzika: Andrius Šarapovas, Vytis Smolskas; žodžiai: Giedrė Kilčiauskienė

Kitchen - mr. perfect (1.29 mb)
Kitchen - hero (1.18 mb)
Kitchen - my house (1.3 mb)
Voyage - I'm in Love (1.33 mb)
Voyage - Voyage (1.18 mb)
Voyage - My Mood (1.22 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).