Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

RyRalio DJs


Nuotrauka: Darius Tarela

„RyRalio“, ko gero, jau tapo kokybiškos house muzikos iš Baltijos kraštų sinonimu. Lietuvių DJ duetas Lauris Lee ir Karalius (plačiau žinomi kaip „RyRalio DJs“) yra žymiausi patefonų meistrai, vakarėlių organizatoriai ir house muzikos prodiuseriai Lietuvoje. Nuo 2004 m. „RyRalio DJs“ yra ne tik gerbiami diskžokėjai, bet ir daug žadančią karjerą pradėję remiksuotojai bei muzikos kūrėjai. Duetas debiutavo padaręs remiksą Latvijos house įrašų kompanijai „Amber Muse“, o 2005 m. iškepė remiksą Jay J singlui „In My Life” (jį išleido „Soulstar Records“), kartu su amerikiečiu Rithma, sumeistravo savo pačių takelį "Funk Is Still Alive”, kurį išleido žinoma Kalifornijos įrašų kompanija OM Records. Nuolat pasirodydami klubuose ir festivaliuose Turkijoje, Islandijoje, Anglijoje, Austrijoje, Danijoje, Švedijoje, JAV, Estijoje, Rusijoje ir Lenkijoje, „RyRalio DJs“ randa laiko ir studijinei veiklai, įrašę jau kelis tarptautinio dėmesio sulaukusius melodingo house kūrinius kartu su vokaliste iš Kalifornijos Monica Brooke.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.ryralio.lt
www.ryralio.com
www.myspace.com/ryraliodjs
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).