Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Santi Touch


Didžėjaus ir muzikos prodiuserio Santi Touch tarptautinė sėkmė įrodo, kad talentas ir teigiama nuostata yra žymiai svarbiau nei atlikėjo amžius ar vietinės scenos ribotumai. Nuo paauglystės domėjęsis džiazu, Santi Touch greit atrado įrašų kompanijų „Naked Music“ ir „Defected“ leidžiamą muziką, kuri skambėjo beveik kaip džiazas, tik adaptuotas šokių aikštelei. Po kelių metų jo talentą pastebėjo ir pripažino įtakinga didžėjų ir vakarėlių organizatorių komanda „RyRalio“, tad Santi Touch gavo šansą dalytis didžėjaus pakyla su geriausiais Pabaltijo bei Europos didžėjais. 2006 m. Didžiojoje Britanijoje Santi Touch išleido solinį singlą ir sumeistravo oficialų remiksą legendinio Lenny Fontana'os takeliui. Šiuo metu jo muzikinė teritorija plečiasi už house ribų, įtraukdama ir minimalistinės elektronikos bei nu-jazz įtakas. Nuo 2009 m. Santi Touch yra Vilniaus klubo „Pacha“ rezidentas.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
http://www.myspace.com/djsantitouch
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

I Get Deep (1.16 mb)
muzika: Santi Touch

Nothing Special - Santi Special (1.45 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).