Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Skamp


1998 metais išgarsėjusios kosmopolitiškosios trijulės „SKAMP“ narių gyslomis teka lietuvių, airių ir maliečių kraujas. Kokybiškos popmuzikos sinonimu jau tapusi Viktoro Diawaros, Ericos Jennings ir Viliaus Alesiaus grupė negaili pastangų prasimušti į užsienio rinką – 2004-ųjų albumą „Reach“, padedant garsios škotų grupės „Simple Minds“ prodiuseriui, įrašinėjo Anglijoje ir Airijoje, 2001 m. atstovavo Lietuvai Eurovizijoje, dalyvavo „Just Plain Folks“ muzikos apdovanojimų ceremonijoje JAV, kur laimėjo keturis prizus, taip pat koncertavo Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Latvijoje ir kitose šalyse. Nuo 1998-ųjų grupė išleido penkis studijinius albumus, du remiksų rinkinius, grupės vokalistė Erica Jennings ir reperis Vilius Alesius gerbėjus džiugino soliniais įrašais. Originaliam repo, pop, r'n'b ir funk stilių deriniui ištikima grupė 2006 ir 2007 metais pretendavo į MTV kanalo geriausios Baltijos regiono grupės apdovanojimą. 2007-aisiais grupė išleido pirmąjį savo koncertinį albumą ir DVD „Live & Deadly“.


Interneto svetainė:
www.skamp.lt
www.myspace.com/skampmusic
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Le Boom - Chick Vol.2 - Doin' Alright (1.26 mb)
Le Boom - Chick Vol.2 - Summer Is in the Air (2007 version) (1.09 mb)
Skamp (feat Pushaz) Reach (omenas remix) (1.23 mb)
muzika: Vee Diawara; žodžiai: Erica Jennings

A ka guelen - A ka guelen (2006 version) (1.12 mb)
Deadly - Thinking About You (1.15 mb)
Sportas (2.25 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).