Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Twentytwentyone


„Twentytwentyone“ nėra dar vienas kamerinis kvartetas. Pirma, todėl, kad jo naudojami muzikiniai instrumentai yra keturi nešiojami kompiuteriai. Antra, todėl, kad jis atlieka (tiksliau, naujai interpretuoja) kompozicijas, parašytus nemuzikine kalba – grafines tiek 20 a. klasikų, tiek šiandienos kompozitorių (tai paaiškina simbolišką kvarteto pavadinimą) partitūras – bei įgarsina trumpametražius filmus ar videomeno kūrinius. Rezultatas gana intriguojantis: kvarteto pasirodymas tampa „koncertu kaip paroda“ arba „kinu kaip koncertu“. Nenuilstančio idėjų generatoriaus Artūro Bumšteino suburtą kolektyvą sudaro keturi skirtingų estetinių polinkių garso menininkai, tad „Twentytwentyone“ skambesys yra sudėtingas, daugiasluoksnis ir „plačiaekranis“. Nors kvarteto nariai gyvena Vilniuje, Varšuvoje ir Londone, tai netrukdo jiems reguliariai rengti daug dėmesio ir teigiamų atsiliepimų sulaukiančių pasirodymų tiek Lietuvoje, tiek svarbiuose tarptautiniuose šiuolaikinės muzikos festivaliuose.

Jurij Dobriakov   


Interneto svetainė:
www.mixthemixthemix.com/ensemble
http://www.myspace.com/laptopquartet
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Treatise by Cornelius Cardew (7.33 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).