Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Vaidas


“Vadinkite mane Usheriu ar Justinu Timberlake’u, tačiau aš kuriu savo stilių”, - iš palyginimų su populiariais užsienio r’n’b atlikėjais juokiasi jaunas dainininkas Vaidas. Naujo Vaido veiklos etapo pradžią pažymėjo dalyvavimas TV realybės šou „Dangus“ (2005). Žiūrovų simpatijas akimirksniu užkariavusio dainininko įrašytas kūrinys „Myliu“ kopė į aukščiausias radijo stočių topų vietas. 2006-ųjų pabaigoje pasirodė pirmasis Vaido albumas „Ką tu mėgsti?“. Angliškai ir lietuviškai įrašytos dainos rodo, kad artimiausias atlikėjui yra amerikietiškasis r’n’b. Albumą kurti padėjo žinomas prodiuseris Linas Adomaitis ir kiti žinomi Lietuvos scenos veikėjai. 2007-ųjų pradžioje buvo sukurtas vaizdo klipas „Music Is My Soul“, vadinamas vienu brangiausių šalies istorijoje.


Interneto svetainė:
www.vaidasmusic.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Music Is My Soul (1.09 mb)
Išklausyk (1.04 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).