Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Atalyja


Grupės „Atalyja“ muzika jungia folklorą, roką ir pasaulio muziką į vieną bendrą skambesį, 1998 metais susikūrusios grupės kūryboje galima įžvelgti ir džiazroko, funk, klasikinės indų muzikos bruožų. Jų dainose greta archajiškos sutartinės skamba elektrinė gitara ar melancholiška fleita, netikėtai su klasikiniu smuiku, altu derinamos tradicinės kanklės, dūdmaišis ar dambrelis; grupėje dalyvauja žinomi Lietuvos muzikantai bei etnomuzikologai. Pirmasis grupės albumas „Atalyja“ 2001 metais daugeliui klausytojų tapo malonia pažintimi su modernizuotu folkloru; po ketverių metų išleistas antrasis albumas „Močia“ tapo vienu solidžiausių įrašų šiuolaikinio baltiško folkloro istorijoje. Grupės muzika skamba tradicinės muzikos festivaliuose Baltijos šalyse bei folkloro projektuose užsienyje, įvairiuose meno projektuose, filmuose, teatro vaidinimuose. 2010 metais „Atalyja“ pristatė trečiąjį albumą „Saula riduolėla“, kurio soliarinę tematiką atspindi ir šviesus, skaidrus, „ekologiškas“ skambesys.

Ugnius Liogė


Interneto svetainė:
www.atalyja.com
www.myspace.com/atalyja
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Saula Riduolėla - Rūta žalioj (1.53 mb)
Saula Riduolėla - Bass sutartinė (Rasa krito) (1.06 mb)
Močia - Močia (937.96 kb)
Močia - Gervelė (1.71 mb)
Močia - Dūda (1.05 mb)
Žemaitiu ruoks - Eglės užkeikimas (1.36 mb)
Atalyja - Gerkit, svečiai (1.18 mb)
VIDEO: Gervelė
muzika: Ernestas Jepifanovas / liaudies. Iš albumo: Močia (Mother). Dangus, 2004

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).