Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Axis


Šiuolaikinio britiško roko sekėjai „Axis“ – dar viena grupė iš visą Lietuvos alternatyvios muzikos sceną maitinančių Šiaulių. Praėjusio dešimtmečio pabaigoje susibūrusi grupė karjeros pagreitį visgi įgijo persikrausčiusi į Vilnių – čia prie „Axis“ įkūrėjų Manto Češkausko ir Aurimo Bavarskio prisijungė buvę Requiem ir SH muzikantai, buvo sukurtos klubuose išpopuliarėjusios dainos „New Day“ bei „Baby“, Britų taryba pasirinko grupę filmo apie Didžiosios Britanijos roką „Gyventi amžinai“ pristatymui. TV laidoje „Lietuvos dainų dešimtukas“ du sykius lyderiais tapę rokeriai 2006-aisiais pradėjo dažnai koncertuoti Latvijoje ir su daina „Radiophonic“ tapo Baltijos šalių konkurso „Baltic New Music Chart“ nugalėtojais. Tų pačių metų vasarą Aurimas ir Mantas persikėlė gyventi į Islandiją, taip pat Latvijoje įrašė pirmąjį „Axis“ albumą, prodiusuotą elektroninės muzikos grupės „Soya Modified“ nario Vyčio Purono.


Interneto svetainė:
www.axisband.lt
www.myspace.com/axisbandlt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Silver Melody (1.16 mb)
muzika ir žodžiai: Aurimas Bavarskis, Mantas Češkauskas

Radiophonic (1.13 mb)
muzika: Aurimas Bavarskis, Mantas Češkauskas; žodžiai: Aurimas Bavarskis

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).