Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Bango Collective


Nuotrauka: Mirjam Wirz

Kaip ir kitos Vilniaus menininkų/aktyvistų komandos „Involved“ iniciatyvos, „Bango Collective“ yra šiek tiek daugiau, nei muzikinis projektas. Išradingai panaudodamas Vilniaus romų taboro charizmatiško gyventojo Bango vokalinį bei Pauliaus Kilbausko muzikinį talentą, „Bango Collective“ aktualizuoja kultūrines ir socialines Vilniaus romų bendruomenės problemas. Tačiau susirūpinimas nemuzikiniais dalykais toli gražu neužgožia pačios muzikos. Jau pažįstamas Pauliaus Kilbausko (kuris taip pat yra puikių projektų „Dublicate“ ir „Overtone“ narys) muzikinis braižas atpažįstamas ir „Bango Collective“ muzikoje, kurioje girdisi dub įkvėptas ragga-hop su nemažu kiekiu „egzotiškų“ Rytų Europos atspalvių. Šį neįprastą originalų muzikinį mišinį sunku būtų su kuo nors palyginti. 

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.myspace.com/bangocollective
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Me Nahalyj Sym I Napiji (1.94 mb)
muzika: Paulius Kibauskas (Pablik); žodžiai: Bango

Amende Ande Bar (1.07 mb)
muzika: Paulius Kilbauskas, žodžiai: Bango

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).