Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Dublicate


Abu „naujojo dub“ kolektyvo „Dublicate“ narius - vienos ilgiausiai egzistuojančių DJ komandų „One Ear Stereo“ narį Genį ir kultinės easy listening / jazzy house grupės „Empty“ eks-bosistą Pabliką - vienija ilga bendradarbiavimo istorija ir bendra meilė pulsuojančioms boso linijoms, reverberacijose skendintiems gitaros garsams bei sinkopuotiems būgnų ritmams. „Dublicate“ muzikoje šie pamatiniai jamaikietiškos dub muzikos elementai mutuoja ir yra sulydomi su modernaus dub techno estetika, taip pat kitų elektroninės muzikos žanrų - elektro, eksperimentinės elektronikos - įtakomis. Grupės sudėtyje taip pat yra VJ Eimis, pasirodymuose gyvai kuriantis videoinstaliacijas, bei būgnininkas Marijus Aleksa. Grupė yra grojusi kartu su Rhythm + „St. Paul Hilaire“, Roni Size + MC Dynamyte, „Togetha Brotha Soundsystem“. „Dublicate“ kūrinys „Peace“ yra įtrauktas į kompiliaciją „Elektronik Baltikum“.
Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.myspace.com/dublicate
video.google.com/googleplayer.swf?docId=6873685421905476114&hl=en
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Great & Terrible (985.71 kb)
muzika: Paulius Kilbauskas (Pablik), Eugenijus Konstantinovas (Genys)

Dub It Again (516.3 kb)
muzika: Paulius Kilbauskas / Redbud Records

Burner (1.01 mb)
muzika: Paulius Kilbauskas (Pablik), Eugenijus Konstantinovas (Genys)

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).