Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Gintas K


Devyniasdešimtaisiais Gintas K buvo žinomas kaip legendinės industrinės muzikos grupės „Modus“, iki šiol stebinančios savo įrašų kokybe ir drąsiu eksperimentavimu, įkūrėjas ir pagrindinis narys. Vėliau, kai „Modus“ tapo praktiškai vieno žmogaus projektu, Gintas K perėjo prie solo eksperimentų, psichoakustinių manipuliacijų, grynų dažnių, triukšmų ir minimalistinių ritmų srityse. Jo konceptualūs ir kantraus klausymosi reikalaujantys audio darbai leidžiami užsienio įrašų kompanijose, o atskiros kompozicijos įtraukiamos į tarptautinius eksperimentinės muzikos ir garso meno kolektyvinius projektus. Gintas K dažnai dalyvauja svarbiuose Lietuvos elektroninės muzikos ir šiuolaikinio meno renginiuose, taip pat ir tokiuose esminiuose tarptautiniuose festivaliuose kaip „Transmediale“.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
http://gintask.puslapiai.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).