Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Gintas K

Biografija

Gintas K (Gintas Kraptavičius) baigė J. Tallat-Kelpšos aukštesniąją muzikos mokyklą (1988) ir Lietuvos muzikos akademijos Klaipėdos fakultetą (1993). Nuo 1997 iki 2000 m. dirbo radijo stotyje "Kapsai" laidos "Keliai ir klystkeliai" vedėju. Šiuo metu dėsto Marijampolės muzikos mokykloje ir Marijampolės kolegijoje.

 

Nuo 1994 m. Gintas K - aktyvus Lietuvos eksperimentinės muzikos ir garso meno scenos dalyvis. Kūryboje naudoja skaitmeninius garsus, grynuosius tonus, triukšmą, mikrogarsus, atlieka įvairias su garsu susijusias akcijas, audiovizualinius performansus, kuria garso instaliacijas ir muziką filmams. Ginto K garso darbai publikuoti daugelio leidybinių firmų, pristatyti įvairiuose tarptautiniuose elektroninės ir eksperimentinės muzikos festivaliuose, naujųjų medijų meno parodose, radijo laidose ir žurnaluose, skirtuose garso menui ir šiuolaikinei muzikai.

Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).