Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Rimantas Janeliauskas. Neatpažinti M. K. Čiurlionio muzikos ciklai

Vilnius: Lietuvos kompozitorių sąjunga, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, 2010

 

Po M. K. Čiurlionio mirties įsivyravo nuomonė apie genialų dailininką, komponavusį muzikalius paveikslų ciklus, o jo muzikos kūryba liko kiek nuošaliau. Anot knygos autoriaus Rimanto Janeliausko, Čiurlionis sukūrė ištisą seriją daugiadalių muzikos ciklų, tad monografijoje kaip tik ir mėginama priartėti prie šio savaimingo estetinio fenomeno, gilintis į jo prigimtį, tyrinėti struktūrą. Janeliausko teigimu, „neatpažinti Čiurlionio ciklai“ savo menine verte tiek pat nepranokstami, kaip ir žymieji tapybos ciklai. 

 

Beveik 400 puslapių studiją sudaro dvi fundamentalios dalys: pirmoji skiriama „neatpažintų muzikos ciklų“ teorijai, tuo tarpu antroji – detaliai jų analizei.

 

Kaina – 5.79 € / 20 Lt

 

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).