Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Lietuvos muzikos link

'Lietuvos muzikos link' leidžia VšĮ Muzikos informacijos ir leidybos centras du kartus per metus, leidinys anglų k. yra spausdinamas 1500 egz. tiražu ir platinamas paštu įvairiose pasaulio šalyse, taip pat publikuojamas internete. Versija lietuvių k. publikuojama tik internete.

 

Leidinyje pateikiamos svarbiausios lietuvių muzikos naujienos: informacija apie premjeras, svarbesnius atlikimus, gastroles, projektus, natų bei audio/video leidinius. Kiekviename leidinio numeryje taip pat yra pateikiama platesnė tam tikros muzikos srities apžvalga bei keli išsamesni straipsniai apie kompozitorius bei atlikėjus bei jų naujausius kūrybinius projektus.


© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).