Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Nr. 13 spalis 2006 / kovas 2007

Naujas, 13-tasis "Lietuvos muzikos link" numeris toliau žvalgosi po naujos muzikos teritorijas Lietuvoje. Šįkart leidinys skiria dėmesį lietuviškajai eksperimentinės elektronikos ir garso meno scenai - reiškiniui, kuriam vis dar trūksta tinkamos "dokumentacijos" ir kritinio įvertinimo, nors ši scena yra ganėtinai aktyvi. Šio numerio tema yra bendra šios scenos ir įvairių jos dalyvių apžvalga. Taip pat jame rasite ir vieno iš elektroninės muzikos pirmeivių Vytauto V. Jurgučio tarpdisciplininio šokio performanso "Time Line", kurio premjera įvyks "Gaidos" festivalyje, anonsą. Šalia eksperimentinės elektronikos "Lietuvos muzikos link" tradiciškai domisi iškiliais Lietuvos kompozitoriais ir jų naujais darbais - šiame numeryje tai mįslingoji Onutė Narbutaitė, Arvydas Malcys, Gintaras Sodeika ir Faustas Latėnas.

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).