Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Antanas Kučinskas. Teatro ir kino muzika: teorinės medžiagos konspektas

Vilnius: Kronta, Naujosios muzikos komunikacijos centras, 2011. 105 p.

 

Šioje knygoje glaustai aptariami bendrieji teoriniai ir praktiniai teatro bei kino muzikos klausimai – jos samprata, tipai, funkcijos, komponavimo metodika, technikos, technologijos ir pan. Leidinys yra sumanytas kaip metodinė priemonė studijuojantiesiems teatro ir kino muziką, tačiau tikimasi, kad bus aktualus ir visiems šia sritimi besidomintiems skaitytojams.

Antanas Kučinskas – kompozitorius, humanitarinių mokslų daktaras, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas, Lietuvos nacionalinio dramos teatro muzikinės dalies vedėjas. Kamerinių, simfoninių bei operos žanrų kūrinių autorius, elektroninės muzikos bei muzikos teatrui ir kinui kūrėjas.

 

Kaina: 4.34 € / 15 Lt

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).