Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Stasio Šimkaus laiškai žmonai

Sudarė Dana Palionytė.
Vilnius: Lietuvos kompozitorių sąjunga, 1997. 176 p.

Stasys Šimkus (1887-1943) žymus lietuvių kompozitorius, dirigentas, pedagogas. Ši knyga nenagrinėja jo kūrybos. Ji pristato lig šiol plačiai neskelbtą Šimkaus asmeninio gyvenimo dalį - jo laiškus žmonai - ir tuo papildo prieš 3 dešmtmečius išleistą rinkinį "St. Šimkus. Straipsniai. Dokumentai. Laiškai. Amžininkų atsiminimai". Naująją knygą sudaro įvadinis sudarytojos straipsnis apie Šimkaus intymiąją korespondenciją, laiškai, rašyti iš įvairių pasaulio vietų bei artimųjų atsiminimai apie kompozitorių. Pabaigoje pridėta knygoje minimų asmenų pavardžių rodyklė.

Kaina: 1.45 € / 5 Lt.

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).