Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Rita Aleknaitė-Bieliauskienė. Vytautas Laurušas: gyvenimo realybės ir kūrybos interpretacijos

Vilnius: Lietuvos kompozitorių sąjunga, 2009

 

Monografijoje atskleistas politinių, socialinių permainų sąlygotas Lietuvos kultūros gyvenimas prieškario Šiauliuose, tendencijos pokario Lietuvoje, Sąjūdžio metais. Jo fone skleidėsi talentingo menininko, kompozitoriaus, kultūros veikėjo Vytauto Laurušo asmenybė. Knygoje pirmą kartą publikuojama dokumentika, kuri atskleidžia Laurušo kaip diplomato veiklą siekiant nepriklausomybės įtvirtinimo Lietuvoje.

 

Kompozitoriaus kūrybos estetiniai vertinimai rodo jo stiliaus evoliuciją, išryškinami esminiai individualios raiškos bruožai.

 

Dialogas su kompozitoriumi teikia knygai ypač vertingos autentikos. Ji papildoma ne tik gausių atsiliepimų apie patį kūrėją, jo kūrybą fragmentais, bet ir iškilių kultūros žmonių (Vytauto Landsbergio, Donato Katkaus, Rimo Geniušo, Rodiono Ščedrino, Sauliaus Sondeckio) pasisakymais, gausia iliustratyvine medžiaga.

 

Kaina: 5.79 € / 20 Lt

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).