Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

„Gaidos“ obertonai 1991–2009. Recenzijos, pokalbiai, reminiscencijos

Vilnius: Lietuvos kompozitorių sąjunga, 2010

 

Šio leidinio centre – devyniolikos pirmųjų „Gaidos“ festivalių laikotarpio rinktinės recenzijos, taip pat spausdinami pokalbiai su penkiais festivalio direktoriais – Feliksu Bajoru, Mindaugu Urbaičiu, Šarūnu Naku, Tomu Žiburkumi, Remigijumi Merkeliu – ir kai kurių aktyvių festivalio apžvalgininkių reminiscencijos. Knyga atskleidžia intriguojančią šiuolaikinės muzikos scenos formavimo atkurtos Nepriklausomybės metais istoriją, muzikologų ir kompozitorių polemines diskusijas apie lietuvių muzikos kelius ir klystkelius, su šiuolaikine muzika sietus lūkesčius ir jos interpretavimo vertinimus.

 

Kaina: 7.24 € / 25 Lt

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).