Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Julijus Andrejevas


Nuotrauka: Michailas Raškovskis

Kompozitorius ir pianistas Julijus Andrejevas yra žinomas fortepijono pedagogas, dirbęs Lietuvoje įvairių lygių muzikos mokyklose, taip pat privačioje Vigo konservatorijoje Ispanijoje. Kompozitoriaus kūryboje dominuoja kūriniai fortepijonui, pedagoginis repertuaras bei kamerinė muzika. Savo kūryboje Julijus Andrejevas remiasi tradiciniais muzikos plėtojimo būdais, taip pat įvairiomis XX a. muzikoje paplitusiomis technikomis (serijine, aleatorika ir kt.). Jo muzika pasižymi emociniu raiškumu, nuoseklia dramaturgija, muzikinės medžiagos vieningumu, dažnai pasitelkiami polidermiškumas bei poliritmija. Viena populiariausių kompozicijų - "Lemtis" fortepijonui, sukurta Tarptautinio M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkurso užsakymu.


Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Natų leidiniai
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
MILC biblioteka:
Pavyzdžiai

Lemtis (931.43 kb)
Baladė Balio Dvariono atminimui (791.02 kb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).