Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Algimantas Bražinskas


Algimantas Bražinskas (g. 1937) kuria įvairią muziką: dainas solo balsui ir chorui, vokalinius ciklus, oratorijas, kantatas, operas, kamerinę bei simfoninę muziką, muziką vaikams. Kompozitoriaus kūrybiniam braižui būdingas emocionalumas, dinamiškas muzikinis vyksmas, išraiškinga bei daininga melodika. Vokaliniuose kūriniuose ypač svarbus teksto ir muzikos ryšys, savarankiškos, dažnai kontrastingos vokalo ir akompanimento partijos kuria darnią muzikinę visumą. Kompozitorius daug dėmesio skiria chorui, yra sukūręs ne vieną stambų chorinį ciklą, vienas žymiausių kompozitoriaus chorinių ciklų - "Septynios baladės" (Vytauto Bložės eilės), kuriame įvairiomis muzikos išraiškos priemonėmis (kontrastingų balsų grupių derinimas, šnabždesiai, kalbėjimas, juokas ir kt.) kuriama nuosekli muzikinė atskirų baladžių bei viso ciklo siužetinė linija. Ilgą laiką kompozitorius taip pat kūrė įvairioms kaimo kapeloms bei ansambliams. Jo kūriniai liaudies ansambliams pasižymi būdinga liaudies muzikos leksika bei spalvinga instrumentuote.
Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Natų leidiniai
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
MILC biblioteka:
Pavyzdžiai

"Tavo ir mano gimimo diena" iš ciklo "Šventos mūsų dienos" (950.67 kb)
"Snaigių siausmas" iš ciklo "Tai nusilenksiu žemei ir dangui" (930.67 kb)
"Kur aš nueisiu?" iš ciklo "Tai nusilenksiu žemei ir dangui" (971.49 kb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).