Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Antanas Budriūnas


Kompozitorius ir choro dirigentas Antanas Budriūnas (1902-1966) visą savo gyvenimą susiejo su chorais ir jų veikla. Tai suformavo Antano Budriūno kūrybos stilių ir išgarsino muziką kaip chorinės dainos kūrėją, kompozitorių Juozo Naujalio, Stasio Šimkaus tradicijų tęsėją. Kompozitorius žymus savo pedagogine veikla, periodinės muzikinės spaudos leidybos darbais. Kartu su broliais Motiejumi ir Broniumi 1931 m. Antanas Budriūnas pradėjo leisti žurnalą "Muzikos barai", parašė nemažai straipsnių muzikos istorijos, chorinio meno propagavimo, muzikos mokymo ir kitomis temomis.

Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Įrašų leidiniai
MILC biblioteka:
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).