Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Gediminas Gelgotas


Gedimino Gelgoto vardas bei už jo slypintis muzikos menas veržliai migruoja ne tik po europietiškas gyvybingo šiuolaikinio meno mikropasaulio teritorijas, bet ir skverbiasi į amerikietiškąją erdvę. Šio meno raiškos dėmenys – tai rafinuota garsinė bei vizuali estetika su aštresniais ar švelnesniais (post)minimalizmo prieskoniais, savyje talpinanti globaliai aktualų turinį, užkoduotą jau kūrinių pavadinimuose („Everyday More“, „Never Ignore the Cosmic Ocean“, „What’s Unrobotizable“), išsiskleidžianti sintezine judesio, balso ir vaizdo forma ne visai įprastose (visai įprastam mąstymui) šiuolaikinei muzikai erdvėse ir perteikiama visais aspektais profesionaliai šį meną medijuojančio, paties kompozitoriaus suburto „Naujų idėjų kamerinio orkestro“. Terry Riley 2009-ųjų asmeniniame laiške Gelgotui rašė: „Man patinka, kad grožis atrodo esantis pagrindiniu jo principu. Būtent to žmonės ir yra išalkę – muzikos, kuri turi taikos elementą. Gelgotas turi labai unikalų ir prikaustantį kompozicinį balsą“.
Lina Posėčnaitė


Interneto svetainė:
http://www.gediminasgelgotas.com/
http://www.peermusic-classical.de/en/composers/gediminas_gelgotas/
Įžanga
Biografija
Kūriniai:
MILC biblioteka:
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).