Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Juozas Indra


Juozas Indra (1918-1968) savo vardą į lietuvių muzikos istoriją įrašė operos solisto, dirigento, kompozitoriaus darbais. Nors žymiausiais jo kūriniais laikomi baletas "Audronė" bei programinė simfonija "Griuvėsių miestas", pagrindinė kompozitoriaus kūrybos sritis buvo lietuvių liaudies dainų harmonizavimas - čia Juozas Indra tęsė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Stasio Šimkaus, Juozo Gruodžio liaudies dainų harmonizavimo tradicijas. Kompozitoriaus archyve - muzika keliems kino filmams, dramos spektakliams, nemažai instrumentinių kūrinių įvairiems ansambliams, bet dažniausiai - tai kūrinių fragmentai, keli jų variantai.

Renata Varanavičiūtė


Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Įrašų leidiniai
MILC biblioteka:
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).