Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Antanas Kučinskas


Nuotrauka: Gintaras Mačiulis

"Esu kompozitorius visaėdis ir darau muziką, kuri minta esančia muzika, parazituoja jos sąskaita, kol galų gale visai ją sunaikina, kaip koks auglys", - šis provokatyvus kompozitoriaus Antano Kučinsko pasisakymas atskleidžia šio kūrėjo laikyseną, ypač kalbant apie savo kūrybinės virtuvės paslaptis. Savo kūriniuose Kučinskas yra tiesus ir atviras - jų klausantis dažnai galima iš karto suprasti, kaip ta muzika padaryta. Užuot slėpęsis už komplikuotų struktūrų ar mokslingų komentarų, kompozitorius tiesiog eksponuoja vieną ar kitą paprastą idėją - tačiau daro tai išradingai ir elegantiškai. Kučinsko kūryboje visuomet buvo juntamas teatrinis pradas - kompozitorius jau daugiau nei penkiolika metų dirba teatro muzikos srityje. Vis dėlto pastaruoju metu Kučinskui kiek mažiau rūpi teatriniai ir vizualieji muzikos aspektai - dabar kaip pagrindinius savo komponavimo principus jis nurodo "dekonstrukciją-rekonstrukciją" ir "kilpų muziką" (loop music).


Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Natų leidiniai
Įrašų leidiniai
Tekstai
Nuotraukos
MILC biblioteka:
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).