Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Viktoras Miniotas


Viktoras Miniotas Lietuvos muzikos kontekste atsidūrė 10-ojo dešimtmečio viduryje, kai su šeima persikėlė gyventi iš Rusijos į Lietuvą. Talentingas kompozitorius gana aktyviai įsitraukė į šiuolaikinės muzikos festivalius, sukūrė keletą naujų, daugiausia religinės tematikos kūrinių. Viktoro Minioto kūryboje juntama itin kruopšti muzikinės medžiagos atranka, kartais priartėjant prie minimalistinės raiškos. Meditatyvus skambesys neretai gretinamas su ekspresyvia kalbėjimo maniera, dramatiškai prasiveržiančia kulminacijose. Šiuo metu kompozitorius tarnauja Vilniaus stačiatikių vienuolyne ir Šv. Dvasios cerkvėje.

 


Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Nuotraukos
MILC biblioteka:
Pavyzdžiai

Messa da camera (829.79 kb)
De profundis (922.45 kb)
Variantai (897.55 kb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).