Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Eglė Sausanavičiūtė-Ramana


Kompozitorė Eglė Sausanavičiūtė (g. 1963, taip pat prisistatančios kaip Eglesa Ramana) idėjų savo kūrybinio gyvenimo kelyje sėmėsi iš įvairių šaltinių: lietuviško folkloro, Rytų šalių muzikos bei filosofijos, krikščioniškosios tradicijos. Nuo pat studijų metų jos kūryba išsiskyrė romantiniu ekspresyvumu ir naratyvumu, išraiškingais gestais bei niuansų turtinga muzikos kalba. Tarp populiariausių kompozitorės kūrinių - "Trys žingsniai Dieviškosios Motinos link" vargonams (1994), "Neik švelniai į naktį" altui solo (1995), "Ritualas" trims fleitoms (1988). Ženklią kūrybos dalį autorė skiria vargonų muzikai - solo ir įvairių vokalinių-instrumentinių ansamblių sudėtyje. Šiuo metu kompozitorė gyvena ir dirba Vokietijoje.


Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Natų leidiniai
MILC biblioteka:
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).