Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Justina Repečkaitė


Nuotrauka: Cyril Etien
Justinos Repečkaitės muzika daugeliu aspektų yra deimantinė. Griežtai raiži forma ir geometrinis perfekcionizmas sukuria nepaviršutinišką smogiamąjį jos muzikos grožį, kuris išskiria autorę iš kitų tos pačios kartos kompozitorių. Stiprus jos muzikos modernizmas beveik nieko lengvai neatskleidžia klausytojui, bet traukia jį savo kūrybine drąsa. Susidomėjimas vėlyvųjų viduramžių kultūra daro įtaką kompozitorės kūrybai ir įkvepia daugelį jos kūrinių. Intensyvios ir grakščios Justinos Repečkaitės idėjos yra esminis jos kūrybos bruožas, tiek kalbant apie sonoristines ir proporcines kūrinių „Chartres“ ar „Pilastres“ (2013) savybes, tiek apie nepaprastai tikslius kompozicinius „dūrius“ jos „Acupunture“ ar „Acupressure“ (2014). Autorės muzika be kompromisų skelbia ir be baimės perteikia jos muzikines idėjas, sustiprintas originalių tembrų ir koncepcijų, kurios tampa stipria muzikine jėga Lietuvoje ir svetur. 
Ben Lunn

Interneto svetainė:
http://www.justinarepeckaite.eu/
Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
MILC biblioteka:
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).