Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Česlovas Sasnauskas


Vienas pirmųjų lietuvių muzikos veikėjų Česlovas Sasnauskas (1867-1916) aktyvią kultūrinę veiklą pradėjo XIX amžiaus pabaigoje ir didžiąją gyvenimo dalį praleido Peterburge. Į lietuvių muzikos istoriją įėjo kompozitoriaus, koncertuojančio muziko bei leidėjo darbais. Nors Česlovo Sasnausko kūrybinis palikimas nėra gausus, tačiau vertingas, o kompozitoriaus sukurta daina "Kur bėga Šešupė" pateko į lietuvių muzikos aukso fondą. Česlovo Sasnausko kūrinių sąrašą sudaro apie 100 kompozicijų. Kompozitoriaus palikimas nepasižymi žanrų įvairove - didžioji dalis kūrinių skirta atlikti chorui su pritarimu ar be, taip pat balsui solo su pritarimu; grynai instrumentinės muzikos grupę sudaro keletas kompozicijų vargonams.

Renata Varanavičiūtė


Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Įrašų leidiniai
MILC biblioteka:
Pavyzdžiai

Kur bėga Šešupė (1.3 mb)
Užmigo žemė (1.41 mb)
Salve Regina (1.05 mb)
Requiem (2.57 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).