Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Giedrius Svilainis


Bene svarbiausia Giedriaus Svilainio kūrybos sritis - religinė muzika chorams. Jo choriniai kūriniai yra itin mėgstami lietuvių ir užsienio atlikėjų. Įgijęs chorvedžio ir kompozitoriaus išsilavinimą, kompozitorius puikiai pažįsta choro specifiką ir siekia kurti ekspresyvią, margaspalvę ir efektingą muziką, kurioje dažnai jungia rimtosios ir pramoginės muzikos idiomas. Viena populiariausių kompozitoriaus kompozicijų - "O quam tristis" mišriam chorui. Kita pastaruoju metu atsiradusi kompozitoriaus kūrybos kryptis - naujas repertuaras valstybiniam dainų ir šokių ansambliui "Lietuva", kuriam kompozitorius šiuo metu vadovauja. Giedrius Svilainis pastaruoju metu kuria nemažai originalių kompozicijų liaudies instrumentams bei imasi liaudies kūrybos aranžuočių.
Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Natų leidiniai
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
MILC biblioteka:
Pavyzdžiai

O quam tristis (985.37 kb)
Laudate Dominum (955.17 kb)
Et resurrexit (967 kb)
Žuvų dainos (1.02 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).