Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Juozas Tallat-Kelpša


Juozo Tallat-Kelpšos (1889-1949) kūryba, kaip ir daugelio svarbiausių to meto lietuvių kompozitorių - Juozo Naujalio, Česlovo Sasnausko, Miko Petrausko, Stasio Šimkaus, - buvo glaudžiai susijusi su jo kaip chorvedžio, dirigento veikla. Didžioji kompozitoriaus kūrybos dalis - tai nesudėtingos, melodingos, atlikėjų mėgstamos choro ir solo dainos. Juozo Tallat-Kelpšos kūryboje neatsispindėjo naujesnės muzikos srovės - kompozitorius rašė tradiciškai, kaip ir didžioji dalis lietuvių kompozitorių chorvedžių. Didžiąją Juozo Tallat-Kelpšos kūrybos dalį sudaro dainos solo balsui ir chorui.

Renata Varanavičiūtė


Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Įrašų leidiniai
MILC biblioteka:
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).