Onomatopėjiškas „mmpsuf“ pavadinimas reiškia garsą. Projektas gimė iš jo kūrėjų simpatijos ir bičiulystės jausmo. Jiems norėjosi kurti muziką, kuri, pridėjus kūrybinį žaismingumą, leistų šiuos jausmus išreikšti.
„mmpsuf“ kūryba visuomet susidėjo iš elektroninio ir akustinio garso. Abu garsai - abu pasauliai - turi neribotas galimybes, todėl „mmpsuf“ forma nesikeitė iki šiol ir gali tokia išlikti. Kiek kitaip yra su turiniu, kūrinių mintimi ir albumų fabula.
Didžiausią projekto kūrybinio proceso dalį sudaro pokalbis tarp kūrėjų: kaip gyveni, kokie atradimai ar netektys šiuo metu širdyje, kaip gyvena tavo ego ir kaip pavyksta jį tramdyti.
Taip projekto kūrėjai atsiduria tame pačiame lygmenyje, atranda bendras kertines mintis, jas išvysto ir tik po to keliauja prie instrumentų. Po kurio laiko ima matytis albumo koncepcijos kontūrai: taip gimė pirmasis albumas „Expeditors“ (2010-2011). „Expeditors“ - tai žmogaus ir gyvūno santykis gyvenimo, mirties ir kosmoso akivaizdoje. Po to atsirado „Retina“ (2011-2012, 2013), kurią galima įvardinti kaip Dievo tinklainę, grožį, kurį toji tinklainė mato, ir mus, kurie tą tinklainę sudarome.
„Expeditors“ - pirmas „mmpsuf“ albumas išleistas 2011 metų pradžioje, yra skirtas visoms gyvoms būtybėms, kurios atlieka didžias misijas be pasirinkimų ir įvertinimų. Ar tai būtų šuns kelionės į kosmosą, ar žmogaus ekspedicija į gyvenimą ir mirtį. Visiems jiems būdingi tie patys bruožai: pasirinkimas (arba jo nebuvimas), misija (nepasiekiama), užmarštis (nesuvokta), ir grožis (liūdniausias, kad ir koks gražus bebūtų).
Antrasis albumas, „Retina“, pasirodė 2012-ųjų vasario mėnesį. Kartu su išorinio pasaulio objektais, jis prisistato stebėtojui belsdamasis į šviesai jautrias ląsteles. Tos ląstelės plačiai atsiveria ir veda svečius viršun, kur visada laukia protas. Tuomet jos sukuria Grožį. Atsidavę Grožiui (nesvarbu koks liūdnas jis būtų), „mmpsuf“ tęsia ekspediciją.
Paskutinį dešimtmetį Aivaras kuria muziką išskirtinai audiovizualiniams projektams kartu su poete ir dramaturge Gabriele Labanauskaite ir video menininku Virginijum Malčiumi, taip pat rašo muziką teatrui ir žinomai Lietuvos audiovizualinės poezijos grupei „AVaspo“. Ši patirtis padėjo suformuoti jo muzikinės kompozicijos ir garso suvokimą, tai papildant stipriomis vizualinėmis ypatybėmis.
Prieš atsirandant „mmpsuf“, Eglė kūrė muziką solo kaip akustinio džiazo ir folko kūrėja. 2008 metais ji kartu su Nerijum Bakula, Sauliu Petreikiu, Maksimu Perepelica, Dovile Vaštakaite sukūrė džiazo grupę. 2010 metais Eglė išleido keletą kūrinių su projektu „Dykumos“, kurį vystė su Domu Strupinsku ir Pauliumi Adomėnu. Šiuo metu, be veiklos mmpsuf, Eglė kuria solo ir dainuoja grupėje „Kurak“, taip pat rašo muziką filmams, teatrui ir šokio pasirodymams.
Be koncertų Lietuvos muzikos festivaliuose bei kaimyninės šalyse, pažymėtinas 2014 metų koncertas “Over Over” nacionalinės televizijos eteryje „LRT Opus Ore“, https://www.youtube.com/watch?v=SvBkglzlW60