Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Fusedmarc


Karjeros pradžioje grupė „Fusedmarc“ dažnai buvo lyginama su Vakarų intelektualiosios šokių muzikos ir alternatyviosios elektronikos žvaigždėmis „Broadcast“, „Portishead“ bei Björk (pastarąjį sugretinimą skatino vokalistės Cilios balsas, panašus į islandų dainininkės). Tačiau kiekvienas naujas žingsnis scenoje talentingai grupei suteikia vis daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Naujausių pasirodymų metu grupė tolsta nuo nusistovėjusių intelektualiosios elektronikos standartų, jų muzikoje atsiranda vis daugiau sunkesnių alternatyviosios gitarinės muzikos akcentų. Išleidę tik vieną albumą (ir tai tik internete: http://www.sutemos.net/), „Fusedmarc“ visų pirma yra gyvai grojanti grupė, nors kosminiais tempais augantis jų pasirodymų populiarumas rodo, jog pats laikas yra tinkamai dokumentuoti šį išskirtinį muzikos reiškinį.
 
Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.myspace.com/fusedmarc
www.vimeo.com/fusedmarcschannel
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Funny (1.27 mb)
muzika: Fusedmarc (Nurasho, Cilia, Norberth); žodžiai: Nurasho/www.sutemos.net

Tear and Tie feat. Ruxpin (4.39 mb)
muzika: Viktorija Ivanovskaja ir Ruxpin; žodžiai: Denis Zujev

Contraction EP - Contraction (1.08 mb)
Contraction EP - Easier (WTLGD) (1.07 mb)
Contraction EP - Twin (1.29 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).