Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Virus J


Virus J nelaukia, kol Lietuvos šokių muzikos scena galės išlaikyti dinamišką muzikos leidybos pramonę. Jis randa galimybių savo meistriškai sukonstruotus takelius ir remiksus išleisti užsienio leidybinėse kompanijose, tarp kurių yra ir įtakinga įrašų kompanija „Distraekt“ (vadovaujama progressive/tribal house žvaigždžių „Piliavin and Zimbardo“), kuri 2005 m. išleido išliaupsintą Virus J ir DJ Sun įrašą „Get Drunk / Cocaine“. Virus J muzikos profesionalaus skambesio šaknys - dalyvavimas legendinio Kompiuterinės muzikos klubo (kurį įsteigė Lietuvos elektroninės muzikos krikštatėvis Giedrius Kuprevičius) veikloje bei dabartinės muzikos technologijos studijos. Dažniausiai Virus J muzika linksta prie tamsesnio ir griežtesnio progresyvaus skambesio, tačiau jam nesvetimas ir daugiau džiazo elementų turintis deep house. Verta paminėti, kad 2008-siais jis įrašė bendrą kūrinį „Centre of the World“ kartu su alternatyvios popmuzikos dievaite Jurga Šeduikyte, taip pat sukūrė remiksą populiariai Jurgos dainai „5th Season“, kuris buvo įtrauktas į šios dainos CD singlą.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.virusj.com
http://www.myspace.com/virusj
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Flowered Sky (1.06 mb)
muzika: Justinas Chachlauskas

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).