Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Exem


„EXEM“ muzikinė karjera įkūnija daugeliui 90-iais atsiradusių lietuviškų grupių būdingą svyravimą tarp ambicijų eksperimentuoti ir plataus pripažinimo poreikio. Per šešiolika savito skambesio ieškojimo metų projektas keitė pavadinimus, narius ir (daugiausia elektroninius) stilius. Pagrindinio grupės nario Mindaugo „Kryžiaus“ Kazakevičiaus siekis kurti progresyvią šokių muziką su „vietinės“ specifikos prieskoniu, buvo bene pagrindinė šio projekto konstanta. Kūrybinė eklektika vargu ar padėjo formuoti „EXEM“ kaip nuoseklią viziją turinčios grupės įvaizdį, tačiau projektas neabejotinai turėjo keletą pakilimo momentų. Vienas jų - klasikinis albumas „Atlanta“, kuriame derinami etniniai motyvai ir elektroniniai ritmai. 

Jurij Dobriakov 

 


Interneto svetainė:
http://www.exem.lt/
http://www.myspace.com/exemcross
http://www.soundclick.com/exemlt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).