Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Kondencuotas Pienas


Kondencuotu Pienu besivadinančio jauno elektronikos kūrėjo Mantvydo Baranausko (dar žinomo kaip „Spotless“) muzika skamba kaip idealios vasaros vizija. Iš tiesų, ar tai būtų „kietas“, bet subtiliai atmosferiškas mušamųjų ritmo varomas takelis, ar elegantiška intelektualios džiazinės elektronikos kompozicija su erdvėje sklandančiu vokalu, bendras įvairios Kondencuoto Pieno kūrybos vardiklis yra būtent švelnus, atpalaiduojantis „kinematografiškas“ skambesys, sužadinantis vaizduotėje ramių vasaros vakarų paežerėse ir gaivių didmiesčio naktų vaizdinius. Jei už lango tikrai vasara, ši muzika taps puikiu garso takeliu jos malonumams ir nuotykiams, o kitu metų laiku atgaivins geriausius praėjusių vasarų prisiminimus ir privers laukti svaigios šilumos dar labiau.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.kondencuotaspienas.lt
www.myspace.com/kondencuotaspienas
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Kondencuotas Pienas ft Mill So Pure (1.82 mb)
muzika: Mantvydas Baranauskas; žodžiai: Kamilė Tumelytė

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).