Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

New Airplanes


„New Airplanes“ – tai suktas britų humoro ir lietuviškų realijų hibridas. Tokie neįprasti kūrinių „herojai“ kaip Tony Blairas ar rusų robotas Vladas leidžia suprasti, kad Lėktuvų pilotai Markas Splinteris ir Garo puikiai moka atsipalaiduoti ir nekorektiškai pajuokauti. Tačiau gerai žinomas Splinterio potraukis aukščiausios kokybės garso įrangai ir intensyvioms žemųjų dažnių garso atakoms verčia nepamiršti ir numanomo ryšį tarp dueto muzikos ir karinės NATO aviacijos, kuri „New Airplanes“ sceninėje „mitologijoje“ ironiškai vaizduojama kaip šiuolaikinis fetišas. Nežinia, ar jų sąmoningai „pasenusios“ burzgiančios sintezatorinių bosų linijos, trimito garsai ir laužyti ritmai patinka buvusiam Jungtinės Karalystės ministrui pirmininkui, tačiau akivaizdu, kad lietuvių elektroninės muzikos mėgėjų tarpe „New Airplanes“ turi milžinišką pasisekimą, audrindami tiek vasaros festivalių, tiek klubų publiką. Tik ateitis žino, ar jie sulauks tokio populiarumo ir kitose NATO šalyse – jei jiems tai apskritai rūpi.

Jurij Dobriakov 


Interneto svetainė:
www.myspace.com/newairplanes
www.greencarpet.net
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Aerocide 2009 (1.4 mb)
Muzika: Mark Splinter and Garo

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).