Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Arma Agharta


Armantas Gečiauskas yra eksperimentinis garso ir performanso menininkas, pogrindinių elektroninės muzikos renginių kuratorius ir nišinės įrašų leidyklos „Agharta“ įkūrėjas. Jo kūrybinis projektai „Arma Agharta“ ir ankstesnis „Bruzgynai“ daužosi į performatyvumo, spontaniškumo ir vizualumo plokštumas, apninka skvarbiais drone dūzgynais arba lo-fi garsų spiečiais, provokatyviai laviruoja tarp farso ir pasirodymų „rimtu veidu“. Kiekvienas jo audioperformansas įsitempia į mistinių ūžesių, meditatyvių ambient proskynų, energetinio pirmykščio garsyno tankmes. Čia atsiskyrėliška kūrybinė valia siautėja per ritualinį veiksmą ir dideles energijos iškrovas naudojant analoginius prietaisus, vintažinius aparatus, keistus objektus, balso triukšmą.Interneto svetainė:
www.arma.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Arma Agharta – Tropical (3.66 mb)
Arma Agharta - Wake Up and Nothing (3.59 mb)
Arma Agharta and Refusenik - Kolkas (3.77 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).